یک دشت وسیع، با آبشاری بلند و کشیده با سنگلاخ هایی سخت که بلندترین آبشار زمینی ایران و طبیعتی زیبا برای گردشگران و کوه نوردان است.

صفحه دشت و آبشار دریوک با کلیدواژه های دریوک، دشت دریوک، آبشار دریوک، آبشارهای مازندران، دشت های مازندران، آبشارهای آمل، منابع طبیعی آمل، جاذبه های طبیعی آمل، جاذبه های توریستی آمل، جاذبه های گردشگری مازندران برچسب خورده است.


صفحه ی به عنوان یک جاذبه گردشگری در ، ، ، ثبت شده است.


دشت و آبشار دریوک یکی از مناطق طبیعی ایران است که در مازندران، آمل قرار دارد. یک دشت وسیع، با آبشاری بلند و کشیده با سنگلاخ هایی سخت که بلندترین آبشار زمینی ایران و طبیعتی زیبا برای گردشگران و کوه نوردان است.

آبادی زیباینمار، هم که در بالا دست این منطقه قرار دارد دارای مناطق دیدنی زیادی همچون آبشار و دشت سرسبز دریوک، چشمه های آب معدنی و چهل چشمه و چشمه لهرا و دشت سفید می باشد. از دیگر منابع طبیعی این منطقه دشت بالایی و پایه کوهی آن است.

منبع: ویکی پدیا

اطلاعات و تصاویر بیشتر درباره ی دشت و آبشار دریوک را با نام خود در آریا زمین ثبت کنید.

دشت و آبشار دریوک به نام های دشت دریوک، آبشار دریوک، دریوک آمل، نیز شناخته می شود.

دیدنی ها و جاذبه های مشابه دشت و آبشار دریوک


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر دشت و آبشار دریوک

نظرات بازدیدکنندگاه درباره دشت و آبشار دریوک

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.امیر

امیر در نوشت:

سلام جناب امیری چرا نماگر شما بر روی نقشه ها، فرسنگها فرسنگ از آدرس و محل حقیقی گردشگاه های ارایه شده فاصله دارند؟

امیری

امیری در نوشت:

مدیر سایت

درود بر شما. سپاس ویژه از توجهی که به سایت آریا زمین دارید. زنده باشید. برخی به دلیل این است که مختصات جغرافیایی مکان مورد نظر در دسترس نیست و لذا مرکز جغرافیایی ایران بصورت اتوماتیک نمایش داده می شود. برخی دیگر هم به دلیل کم بودن یا اشتباه بودن اطلاعات در دسترس ما ست که البته از شما و همه عزیزان دیگر خواهش می کنیم اطلاعات اصلاحی که در دست دارید برای مان ارسال کنید. در اسرع وقت اصلاح خواهد شد. پاینده باشید.


مهدی ابراهیمی

مهدی ابراهیمی در نوشت:

به نظر من دیدنیهای کوهپایه ای زیبایی های منحصر به فردی است که انسانها با دیدن انها به عظمت خدا پی می برند .تصاویر بسیار زیبایی بود.

امیری

امیری در نوشت:

مدیر سایت

پاینده باشید.


کسری

کسری در نوشت:

میشه لطفا محل دسترسی هاشم اعلام کنید تا ما هم بتونیم از این مکان زیبا بهره ببریم ؟ در ضمن یه سوال ؟ امکان کمپ کردن در این مکان وجود داره ؟


علیرضا

علیرضا در نوشت:

با سلام، سایت خوبی دارید لیکن به جهت تکمیل اطلاعات موجود در سایت خواهشمندم در خصوص نقاط مختلف گردشگری که معرفی می نمایید مسیرهای رسیدن به این مناطق را هم معرفی نمایید. با تشکر


دشت و آبشار دریوک روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک