شهرک جدید نمک آبرود شهرکی گردشگری و ویلایی در استان مازندران، بین راه چالوس به تنکابن قرار دارد.

صفحه شهرک توریستی نمک آبرود با کلیدواژه های شهرک توریستی نمک آبرود، تله کابین نمک آبرود، اماکن دیدنی مازندران برچسب خورده است.


صفحه ی به عنوان یک جاذبه گردشگری در ، ، ، ثبت شده است.


شهرک توریستی نمک آبرود

شهرک توریستی نمک آبرود که در دوازده کیلومتری غرب چالوس در استان مازندران واقع شده قسمتی از اراضی منطقه را با وسعت تقریبی 650 هکتار در بر می گیرد. شهرک نمک آبرود از شمال به دریای خزر و از جنوب به ارتفاعات مدوبن ( از ارتفاعات سلسله جبال البرز ) مشرف است و همه زیباییهای طبیعت را یکجا شامل میشود. وجود پارک های جنگلی بنفشه و شمشاد در قسمت شمالی این مجموعه با وسعت تقریبی 200 هکتار مناظر بدیعی را در این قسمت از اراضی به وجود آورده است.

بر اساس طرح جامع و تفضیلی ساخت شهرک توریستی – تفریحی نمک آبرود ، مساحتی بالغ بر 220 هکتار جهت اقامت دایمی و فصلی جمعیتی بالغ بر 100 هزار نفر از ساکنین اختصاص داده شده است .
مشخصه های معماری با انواع مختلف طرحها جهت ویلاها و ساختمان های دو طبقه و بلند مرتبه پیش بینی گردیده است .

در حاشیه جنوب شرقی شهرک نمک آبرود، مرتفع ترین تله کابین کشور قراردارد . تله کابین نمک آبرود در سال 1372 با تلاش کارشناسان ایرانی احداث و به بهره برداری رسیده است . تله کابین منحصر بفرد نمک آبرود بازدیدکنندگان را در مدت 12 دقیقه در ارتفاع 970 متری به قله کوهستان مدوبن با اشراف بر منظره زیبای پانورامای جنگل و دریای خزر می رساند .


از دیگر امکانات تفریحی و رفاهی نمک آبرود برای گردشگران عبارتند از :
دریاچه مصنوعی با پدالو ، زمین تنیس ، پیست دوچرخه سواری خانمها و آقایان ، زمین اسکیت ،پاور هنگ گلایدر و اسکای واکر ، شهر بازی کودکان ، پرواز با هواپیمای دو نفره ، باشگاه تیر اندازی ، مراکز خرید ، رستورانها ، غرفه های بوتیک لباس و صنایع دستی ، فرش ، لباسهای چرم ، عکاسی ، آرایشگاه و سرانجام مرکز تفریحی ساحل دریا را می توان نام برد.

شهرک توریستی نمک آبرود با توجه به امکانات فراوانی که دارد یکی از اماکن دیدنی و تفریحی مازندران بشمار میرود و سالانه پذیرای گردشگران داخلی و خارجی بسیاری است.

دیدنی ها و جاذبه های مشابه شهرک توریستی نمک آبرود


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر شهرک توریستی نمک آبرود

نظرات بازدیدکنندگاه درباره شهرک توریستی نمک آبرود

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.mohammad

mohammad در نوشت:

نمک ابرود رفتم جای خیلی خوبیه!!!!!!!!!هزینه ها خیلی بالا میره...

حمید

حمید در نوشت:

خب پول نداری نرو نمک آبرود کسی برات دعوت نامه نفرستاده

مهدی

مهدی در نوشت:

آقا حمید شما هم نرو نمک آبرود.به جاش برو کلاس شعور و ادب.هزینه ای هم برات نداره دعوت نامه هم نمیخواد.


کامل

کامل در نوشت:

با سلام و تشکر از وبسایت خوب شما. کاش حالا که زحمت کشیدید و نمک آبرود و معرفی کردین، شهر بسیار زیبا و توریستی کلارآباد رو هم معرفی میکردید. با تشکر، شتربان

امیری

امیری در نوشت:

مدیر سایت

با تشکر از مهر و بزرگواری شما؛ عبارت «شهرک توریستی نمک آبرود» را در سایت جستجو بفرمایید؛ صفحه ای برای آن در نظر گرفته شده است. پاینده باشید.

ایمان

ایمان در نوشت:

سلام خیلی جای قشنگی بود فقط میخوام بدانم این عکاسانی که عکس میگرفتن تو.سورتمه این عکسا کجا میره


فریال

فریال در نوشت:

خیلی جای خوبیه


شهرک توریستی نمک آبرود روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک