دریاچه الیمالات

دریاچه الیمالات

امتیاز: 4.8 از 5 | با 10 رای

الیمالات، دریاچه ای زیبا و کم نظیر در دل جنگل


صفحه ی به عنوان یک دریاچه در ، ، ، ثبت شده است.


دریاچه الیمالات در 8 کیلومتری نور در مسیر جاده نور چمستان قرار دارد و فاصله آن از جاده اصلی نور به چمستان حدود 3 کیلومتر است. به عبارتی دریاچه الیمالات در مسیر جاده ارتباطی نور به چمستان قرار دارد و در قسمت جنوبی دوراهی روستای کارگرکلا جای گرفته است.

دریاچه الیمالات که در دل جنگل واقع شده است، به عنوان گردشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. این دریاچه آنقدر زیباست که گویی جنگل را در آغوش گرفته است. در آنجا همه چیز برای چند ساعت تفریح و البته آرامش مهیاست. دریاچه الیمالات دارای امکانات رفاهی از جمله مکان نصب چادر، آلاچیق، سوپر مارکت، رستوران و کافی شاپ، امکانات قایق سواری، سوییت برای اسکان شب و ماهیگیری است که می توان اوقات فراغت خود را در آنجا پر نمود.

در ایام تعطـیلات بخصوص فصول بهار و تابسـتان یکی از پربازدیدکننده ترین مکان تفریحی و توریسـتی در سرتاسر استان مازندران است. دریاچه ای که وقتی برای اولین بار بعد از طی کردن و دور زدن در جاده ای پر درخت به آن می رسید شکوه طبیعت آن، شما را می گیرد و باورتان نمی شود که با چنین منظره ای روبرو هستید. از نکات جالب توجه در دیدار از این دریاچه، پاکیزگی و تقریبا عاری بودن آن از هرگونه زباله است که خوشبختانه وجود فرهنگ سفر و رعایت کردن مسافران و شاید هم مدیریت خوب مجموعه بوده که جای بسی خوشحالی است، شما نیز اگر این دریاچه را به عنوان گزینه سفر خود انتخاب کردید، در حفظ این پاکیزگی کوشا باشید.


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر دریاچه الیمالات

نظرات بازدیدکنندگاه درباره دریاچه الیمالات

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.مهدی دلشاد

مهدی دلشاد در نوشت:

ممنون از راهنمایی شما انشاالله که در سفر هم به همین زیبایی باشه

ابراهیمیان

ابراهیمیان در نوشت:

مدیر سایت

من این دریاچه رو از نزدیک دیدم واقعا زیباست. همینطور مسیری که باید برای رسیدن به دریاچه طی کرد یه راه جنگلی بسیار زیباست.

علی هومند

علی هومند در نوشت:

آقا مهدی بدون خیلی جای قشنگیه حیف اون جا نری اگه بهت خوش نگذشت من اسممو تغییر می دم


رضا شیرازی

رضا شیرازی در نوشت:

سلام - همه جای ایران زیباست ، مخصوصا شمال . من تا حالا این دریاچه رو نرفتم . پاییز امسال قصد مسافرت به شمال دارم . قطعا این منطقه رو میرم میبینم . با توجه به نظر شما بایستی تجربه خوبی باشه .

ابراهیمیان

ابراهیمیان در نوشت:

مدیر سایت

آقای شیرازی عزیز پاییز این منطقه هم بسیار زیباست هم مسیر جنگلی الیمالات و هم سد. حتما از تجربه خودتون در این سفر ما را مطلع کنید. شاد باشید.


علی هومند

علی هومند در نوشت:

بسیار جای قشنگیه به خوصوص سد و دریاچه اش خوش به حال ما که میخایم چهار شنبه اردو بریم الیمالات چمستان

ابراهیمیان

ابراهیمیان در نوشت:

مدیر سایت

امیدوارم به شما خوش گذشته باشه.


سعید

سعید در نوشت:

من عید اونجا بودم خیلی زیبا و خنک بود.


ali

ali در نوشت:

رو نقشه هم مشخص کنین. مرسی


طبری

طبری در نوشت:

اگه ممکنه مکانش رو روی نقشه هم مشخص کنید تا بهتر بتونیم پیداش کنیم. ممنون


طبری

طبری در نوشت:

فوق العاده ست. خیلی دوست دارم برم


دریاچه الیمالات روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک