کلشتر

کلشتر

امتیاز: 5.0 از 5 | با 2 رای

کلشتر یکی از روستاهای استان گیلان در ایران است. این روستا در بخش مرکزی شهرستان رودبار جای دارد روستای کلشتر در فاصله سه کیلومتری شهر رودبار و در ارتفاع پانصد و پنجاه متری از سطح دریا و مشرف برشهر رودبار واقع شده است.


صفحه ی به عنوان یک جاذبه گردشگری در ، ، ، ثبت شده است.کلشتر یکی از روستاهای استان گیلان در ایران است. این روستا در بخش مرکزی شهرستان رودبار جای دارد و مرکز دهستان کلشتر است.

محصول اصلی آن زیتون است. به دلیل آب و هوای مدیترانه ای باغات زیتون توسعه خوبی داشته و زمستان و تابستان معتدلی دارد.

این روستا روزگاری دارای خانهای بزرگی بوده که تمام اطراف و اکناف رودبار جهت رسیدگی به تمامی امور زندگی از خرید تا مسایل قضایی به انها مراجعه میکردند.

روستای کلشتر در فاصله سه کیلومتری شهر رودبار و در کوهپایه کوهستان البرز غربی و در ارتفاع پانصد و پنجاه متری از سطح دریا و مشرف برشهر رودبار واقع شدهاست.

این روستااز لحاظ فرهنگی، اجتماعی و حتی مناظر دیدنی و در بسیاری موارد دیگر با شهرها و روستاهای اطراف متفاوت است که هرکدام رادرجایگاه خود بررسی میکنیم.


سر چشمه کلشتر که هر ساله در فصل تابستان پذیرای گردشگران و مهمانان زیادی خواهد بود.

آبشار زیبای کلشتر با ارتفاع حدود 20 متر
پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر کلشتر

نظرات بازدیدکنندگاه درباره کلشتر

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.مجتبی

مجتبی در نوشت:

بسیار زیبا وفوق العادست


سعید

سعید در نوشت:

به به چه طبیعت زیبایی کلشتر نگو بهشت بگو.لطفا عکس های بیشتری برایمان بگذارید.با تشکر

حمید آقایی کلشتری

حمید آقایی کلشتری در نوشت:

مدیر صفحه

ممنون از لطف شما.بله حتما عکس های بیشتری براتون میزارم.


کلشتر روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک