گذشتن رودخانه بابلرود از مرکز شهر بابلسر و ایجاد امکانات بسیار خوبی در کنار این رودخانه جهت استفاده مسافران ،یکی از مهمترین عواملی است که باعث زیبایی شهر بابلسر گردیده است.


صفحه ی به عنوان یک پارک تفریحی و شهر بازی در ، ، ، ثبت شده است.


پارک و اسکله بابلسر:

شهر بابلسر در استان مازندران و از شهرهای ساحلی دریای خزر میباشد. رودخانه بابلرود که از وسط شهر بابلسر میگذرد، شهر را به دو قسمت تقسیم میکند و دو پل زیبایی که بر روی این رود ساخته شده منحصر به فرد است.

وجود اسکله های قایقرانی با انواع قایقها و صنوبرهای بلند در دو طرف پیاده رو رودخانه بابلرود به جذابیت این رود افزوده است و همچنین انعکاس نور چراغهای حاشیه رودخانه در آب فضای دلپذیری را در شب برای مسافران و گردشگران بابلسر فراهم میکند . از پل اول تا انتهای رودخانه در دو طرف دارای فضایی برای اقامت مسافران می باشد که شما می توانید در کنار این رودخانه با درخت های کهن سال و زیبایش لحظات خوشی را تجربه کنید.

امکاناتی چون اسکله های قایق رانی ، پدالو ، سفره خانه ، قلیان سرا ، رستوران ، کافی شاپ و پارک و فضای سبز اطراف رودخانه مکانی بسیار خوب جهت تفریح و استراحت در شهر بابلسر میباشد.

در انتهای مسیر رودخانه بابلرود و پس از گذر از اسکله های قایقرانی اطراف رودخانه به سواحل زیبای دریای بابلسر می رسیم.

با این توصیف میتوان پارک و اسکله بابلسر را از دیدنیهای این شهر به شمار آورد که در ایام تعطیلات بویژه تابستان پذیرای شمار زیادی از گردشگران میباشد.

دیدنی ها و جاذبه های مشابه پارک و اسکله بابلسر


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر پارک و اسکله بابلسر

نظرات بازدیدکنندگاه درباره پارک و اسکله بابلسر

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.amirarsalan

amirarsalan در نوشت:

ﻋﺎﻟﻲ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﭽﻪ ﺑﺎﺑﻠﺴﺮﻡ ﻭﻟﻲ ﺩﺭ ﻣﺸﻬﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﻣﻴﻜﻨﻢ. ﻭﻭﻗﺘﻲ ﺩاﻣﺎﺩ ﺷﺪﻡ ﺑﻪ ﺑﺎﺑﻠﺴﺮ ﻣﻲ ﺁﻳﻢ ﻭﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻢ


پارک و اسکله بابلسر روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک