بام تهران

بام تهران

امتیاز: 5.0 از 5 | با 2 رای

بام تهران مجموعه ای است در بالاترین نقطه خیابان ولنجک که شامل امکانات تفریحی و گردشگری زیادی است.


صفحه ی به عنوان یک جاذبه گردشگری در ، ، ، ثبت شده است.


بام تهران:

به بخش بالایی ولنجک و قسمت ابتدای تله کابین توچال گفته می شود. بام تهران به علت وجود مناظر زیبای کوهستانی و نیز دید زیبا از بالاترین نقطه شهر، موجب شده شهروندان تهران برای استفاده از طبیعت و مناظر زیبا، این جاده را به عنوان مسیری تفریحی و محلی برای پیاده روی انتخاب کنند.

مناظر بسیار زیبا و دلچسب، هوای پاک کوهستان به پاکی و طراوت این منطقه می افزاید و موجب می شود در فصل های مختلف سال _چه در زمستان برفی و چه در تابستان آفتابی _ بام تهران یک انتخاب مناسب برای تهرانگردی باشد.

مسیر پیاده روی بام به طول 2000 متر از پارکینگ اصلی شروع و به ایستگاه اول ختم می شود. مسیر کوهپیمایی نیز از ایستگاه اول شروع و تا قله توچال ادامه می یابد.

در طول مسیر 2 کیلومتری پیاده روی مجموعه بام تهران ، علاوه بر رستوران هایی جهت عرضه غذاهای ایرانی و بین المللی و مراکز عرضه فست فوت و کافی شاپ و نیز غرفه های تجهیزات و البسه ورزشی و عرضه گل و گیاه ، امکانات تفریحی و گردشگری بسیاری فراهم شده است.

امکانات تفریحی ورزشی بام تهران :

باشگاه بانجی جامپینگ، باشگاه تنیس، باشگاه تیراندازی با کمان و ...

مسیر دسترسی بام تهران:

اتوبان چمران، انتهای خیابان ولنجک

دیدنی ها و جاذبه های مشابه بام تهران


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر بام تهران

نظرات بازدیدکنندگاه درباره بام تهران

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.زهرا

زهرا در نوشت:

آیا مسیر برای کالسکه مناسب هست؟ ممنون


بام تهران روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک