آبگرم خمیر: این چشمه آبگرم در فاصله ۱۵۹ کیلومتری جنوب غربی بندرعباس در مسیر راه آسفالته بندر خمیر- بندر لنگه در شمال روستای لشتقان (لشتغان) واقع شده است.


صفحه ی به عنوان یک جاذبه گردشگری در ، ، ، ثبت شده است.


آبگرم خمیر: این چشمه آبگرم در فاصله ۱۵۹ کیلومتری جنوب غربی بندرعباس در مسیر راه آسفالته بندر خمیر- بندر لنگه در شمال روستای لشتقان (لشتغان) واقع شده است.

چشمه آبگرم لشتغان: در ۵ کیلومتری شرق بندر خمیر و در فاصله ۳ کیلومتری روستای لشتغان در دامنه کوه، دو چشمه آبگرم با قدمت طولانی وجود دارند و افراد بسیاری از راههای دور و نزدیک به سوی آن جذب میشوند. این دو چشمه در مجاورت یکدیگر قرار دارند که یکی مخصوص بانوان و دیگری ویژه آقایان درنظر گرفته شده است. در اطراف چشمه دو استخر در امتداد یکدیگر ساخته شدهاند که آب از استخر اول وارد استخر دوم میشود. آب این چشمه از شکاف سنگهای مارنی خارج شده و از کف حوضچهها میجوشد و پس از آن در دشت سرازیر میشود. در این محل ۱۲ اتاقک جهت استراحت و اقامت مسافران احداث شده که به صورت رایگان در اختیار مراجعهکنندگان قرار میگیرد.

http://seeiran.ir/wp-content/uploads/2015/06/1829.png


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر آبگرم خمیر

نظرات بازدیدکنندگاه درباره آبگرم خمیر

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.ابراهیمیان

ابراهیمیان در نوشت:

مدیر سایت

سلام دوست عزیز . ممنون بابت ثبت مکانهای دیدنی، به جمع آریا زمینی ها خوش اومدید.

ابراهیمیان

ابراهیمیان در نوشت:

مدیر سایت

شما میتونید در صفحه هایی که ساختید از امکان گالری تصاویر هم استفاده کنید. پاینده باشید.

امیری

امیری در نوشت:

مدیر سایت

درود بر شما. لطفا از طریق صفحه تماس با ما، مسیله را برایمان ارسال کنید. اگر برایتان مقدور است، پس از آپلود تصویر و گرفتن خطا، از صفحه عکس بگیرید (با دکمه PrtSc) و برایمان ارسال کنید. مجدانه در جهت رفع آن خواهیم کوشید. پایدار باشید و سپاس از حضور گرم و دلگرم کننده تان.

سیدمحمدشریف بنی هاشمی

سیدمحمدشریف بنی هاشمی در نوشت:

مدیر صفحه

سلام وعرض ادب وارادت محضرجنابعالی ممنونم بابت راهنمایی استفاده از تصویر ف چه در این مرحله نتوانستم از این امتیاز استفاده کنم که ایراد یا از سیستم شخصی بنده ویا عدم تسلط کافی ام بر راهنمای سایت بوده که تلاش خواهم کرد نواقص را برطرف ودر مطالب بعدی لحاظ نمایم. با سپاس مجدد وآرزوی توفبق.


سیدمحمدشریف بنی هاشمی

سیدمحمدشریف بنی هاشمی در نوشت:

مدیر صفحه

باسلام وعرض ادب وارادت محضرشما سرور گرامی بابت استقبال گرم وصمیمانه حضرتعالی سپاسگذارم... ضمنا بابت تاخیرم نسبت به توجه جنابعالی پوزش طلبیده که فرصت اندک موجب تاخیر گردیده و خدایی نکرده به بی توجهی تفسیر نگردد. خوشحالم وهمت بلندشما را در ایجاد سایتی که میتواند کمک شایانی در آگاهی واطلاع هم مهینان و کلا کسانی که بدنبال کسب اطلاعات بوده وهمچنین شناخت مناطق کرده و از داشتن فرهیختگانی در کشور بخود می بالیم. امیدوارم پربارتر گردد.


آبگرم خمیر روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک