دهگلان

دهگلان

0 از 5 (بدون امتیاز)

معرفی آثار گردشگردی شهرستان دهگلان


صفحه ی به عنوان یک مرکز اطلاعات گردشگری در ، ، ، ثبت شده است.


مکان های متبرکه شهرستان دهگلان :

1 – امام زاده آغا حسن جان :

مقبره این امام زاده درکوه شیدا واقع گردیده است که این مکان با کارکرد توریستی می تواند یکی از اماکن مذهبی برای توریسم مذهبی باشد البته باید گفت که : مقبره امان الله خان اردلان والی وقت کردستان نیز در آن کوه واقع گردیده است. این مکان در میان مردم منطقه و ساکنان سایر استان ها دارای احترام خاصی است و براساس گفته که این امام زاده دارای شجره نامه هستند.

2 - امامزاده زین العابدین :

مرقد این پیر فرزانه در روستای قروچای قرار گرفته و بنا به اسناد موجود ایشان دارای شجره نامه می باشد. که از اماکن مذهبی شهرستان دهگلان به شمار می آید.

3 – مرقد ماموستا ملا عبداالله :

ماموستا ملاعبدالله از پیرهای منطقه بوده که نزد مردم منطقه دارای کرامات خاصی هستند که مرقد این پیر بزرگوار در روستای باشماق ( باشماخ ) می باشد که محلی ست برای حضور عاشقان و پیروان راستین صداقت


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر دهگلان

نظرات بازدیدکنندگاه درباره دهگلان

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.ابراهیمیان

ابراهیمیان در نوشت:

مدیر سایت

سلام خانم عزیزی به جمع آریا زمینی ها خوش اومدید. ممنون از ثبت این صفحه، برای جذاب تر شدن صفحه تون پیشنهاد میکنیم به قسمت مدیریت برید و تصاویر دهگلان و همین طور نقشه ی مکان دهگلان رو وارد کنید. با ما باشید دوست عزیز.


دهگلان روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک