مایستان پایین، روستایی از توابع بخش رحیم آباد شهرستان رودسر در استان گیلان ایران است. این روستا با روستا های مایستان بالا و پوده همسایه بوده و در 44 کیلومتری بخش رحیم آباد و در 59 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان رودسر واقع شده است.


صفحه ی به عنوان یک جاذبه گردشگری در ، ، ، ثبت شده است.


مایستان پایین، روستایی از توابع بخش رحیم آباد شهرستان رودسر در استان سرسبز گیلان است. این روستا با روستا های مایستان بالا و پوده همسایه بوده و در 44 کیلومتری بخش رحیم آباد و در 59 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان رودسر واقع شده است.از مکان های زیبای و دیدنی روستای مایستان پایین می توان به نشاسن دره در نزدیکی روستای پوده، چشمه آب معدنی گرمه سر در پایین این روستا ، کارخانه آب معدنی ، آبشار آسمانرود ،چشمه روستای مایستان پایین اشاره کرد . چشمه گرمه سر یک چشمه با آب گوگردی البته بدون گرماست .شغل بیشتر افراد روستای مایستان کشاورزی و پرورش دام است. از محصولات عمده آن می توان به فندق.گل گاو زبان.نان محلی.گردو و میوه های محلی اشاره کرد. سایت اصلی روستای مایستان mayestan.ir می باشد.

دیدنی ها و جاذبه های مشابه روستای مایستان پایین اشکورات رودسر


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر روستای مایستان پایین اشکورات رودسر

نظرات بازدیدکنندگاه درباره روستای مایستان پایین اشکورات رودسر

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.روستای مایستان پایین اشکورات رودسر روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک