کوهستان پارک شادی فضایی شاد و مفرح و امن برای گذراندن اوقات فراغت خانواده هاست. این پارک درانتهای بلوار وکیل آباد واقع شده است. در شهر بازی کوهستان پارک شادی انواع وسایل بازی و سرگرمی یافت می شود.


صفحه ی به عنوان یک پارک تفریحی و شهر بازی در ، ، ، ثبت شده است.


کوهستان پارک شادی فضایی شاد و مفرح و امن برای گذراندن اوقات فراغت خانواده هاست. این پارک درانتهای بلوار وکیل آباد واقع شده است. در شهر بازی کوهستان پارک شادی انواع وسایل بازی و سرگرمی یافت می شود، که مهمترین آن ها عبارتند از : دستگاه تندر، سرسره آبی ، گردباد ، تاب خانواده ، رنجر ، سینما 2000 ، سوپر من ، ترانبات ، افلاک نما ، مجموعه موتور سواری ، آبشار ، اختاپوس ، موشک ، اسب دونده ، قطار بچه ، تاب کودک و چندین دستگاه دیگر.

در این پارک امکانات برای تفریح تمامی سنین در خانواده فراهم است. به همین خاطر مخاطبان خانوادگی دارد.همچنین بر اساس مطالعات انجام شده و با عنایت به اینکه کاربری دو قطعه زمین متعلق به شرکت در ضلع جنوبی بلوار وکیل آباد به مساحت 38840 مترمربع، گردشگری و تفریحی تعریف شده بود، به دنبال واگذاری 35% از زمین های مزبور به شرکت سرمایه گذاری توسعه گردشگری خراسان، بنا شد مقدمات لازم برای ساخت شهربازی سرپوشیده در اراضی نام برده فراهم گردد.

آدرس: اراضی واقع در مشهد، انتهای بلوار وکیل آباد، حاشیه بلوار، کوهستان پارک شادی


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر شهر بازی کوهستان پارک شادی

نظرات بازدیدکنندگاه درباره شهر بازی کوهستان پارک شادی

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.رضا

رضا در نوشت:

با سلام این پارک حدود 5 سال است تعطیل می باشد به دلایل نا معلوم.....


شهر بازی کوهستان پارک شادی روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک