شرکت تعاونی تولیدی شمس بندرخمیر با توجه به ترکیب اعضای آن که کلا دارای تحصیلات کارشناسی در رشته های مختلف میباشند، تعاونی را از نظر تخصص در جایگاه عالی قرار داده است. قرارگرفتن این افراد در یک مجموعه طرحی از قبل پیش بینی شده بود.


صفحه ی به عنوان یک مرکز خرید در ، ، ، ثبت شده است.


شرکت تعاونی تولیدی خیاطی شمس بندرخمیر با شماره ثبت 13714 بندررعباس/ هرمزگان وبا شناسه ملی 108001622 و با هدف اشتغال زایی در مناطق و روستاهای محروم استان با شیوه خاص وطراحی فعالیت منحصربفرد وارد عرصه فعالیت اقتصادی گردید.

فعالیتی که این تعاونی انجام داد بجای کشاندن نیروها به یک مکان خاص ومتمرکز ، امکانات خود را به سمت نیروها و خرید خدمات در محل زندگی افراد سوق داد. استان هرمزگان ومناطق جنوبی کشور بدلیل حاکمیت فرهنگ بسته واعتقادات ریشه دار مذهبی ، حضور بانوان وآن هم بانوانی که در پوشاک سنتی سررشته داشتند به محیط کار باز و ایاب وذهاب معمول سخت وبعضی مواقع غیرممکن می شد. در عین حال هدف یک از اهداف تعاونی حفظ صنایع دستی بومی و انتقال آموزش از نسل گذشته به نسل جوان همراه با تطبیق و مدرنیته کردن بود که به ناچار ،طرح اشتغال در منزل را برای اولین بار اجرایی نمود. طرح بحدی فراگیر ومورد استقبال قرار گرفت که اگر مشکلات وتنگناهای مالی وجود نداشت بدون شک اشتغال زایی از تمامی پیش بینی ها جلو میزد. علیرغم همه موانع باز تعاونی تولیدی در همان سال اول فعالیت در لیست کاندیداهای تعاونی برتر قرار گرفت.


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر تعاونی تولیدی خیاطی شمس بندر خمیر

نظرات بازدیدکنندگاه درباره تعاونی تولیدی خیاطی شمس بندر خمیر

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.تعاونی تولیدی خیاطی شمس بندر خمیر روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک