بزرگترین بوستان بانوان استان هرمزگان در شهر بندرخمیر توسط اقای مهندس جادری استاندارمحترم افتتاح گردید. پارک زیبای تدبیردرساحل خلیج فارس و بخشی ازان تا داخل دریا پیش رفته که باطراحی زیبا ومکان سنجی مدبرانه ،ذوق وهنر شهردارمحبوب را به نمایش گذاشته است.


صفحه ی به عنوان یک پارک تفریحی و شهر بازی در ، ، ، ثبت شده است.


بهره برداری از بوستان تدبیر بندرخمیر گرچه همزمان با ۱۱ بوستان تدبیر (ویژه بانوان ) دگر در سراسر هرمزگان همزمان با دهه فجر با حضور استاندار هرمزگان اغاز گردید که این بوستان در مقایسه با دیگر هم نامانش یک سروگردن ، نه بپذیریم چندین سروگردن ، برجسته تر بود. حضور استاندار محترم در مراسم افتتاح بوستان و تحمل رنج سفر به خمیر .انهم در این مقطع زمانی که فشردگی برنامه کاری . بخودی خود گویای همین مضوع است.

طراحی زیبا همراه با جانمایی بی نظییر و تلفیق فرهنگ سنتی جنوب که به دریا تقدسی خاص میدهند وهمچنین باور واعتقاد بانوان خمیر که حجب وحیایی ذاتی شان محیط بسته را بر ولنگاری فضا ترجیح می دهند در ساخت بوستان با ظرافت خاصی خودنمایی می کند ولی رسم چنین است که بزرگی وسعت را ملاک مقایسه میدانیم وبر آن تاکید م نماییم. تمامی این توجهات ممکن نمی شود مگر در پشت قضیه عاشقی دلسوز پازل را جور و دلنواز

بچیند واین عاشق خدمت و شیفته شهروندان و مرد خدا کسی نیست جز مهندس پرتابیان شهردارمحبوب و دوست داشتنی شهربندرخمیر. خداقوت .

شهردار کاردان و ایثارگری که مایه افتخار استان ماست. اسطوره ای که سالهاست بر مسند شهرداری تکیه زده هرگز اشباح نشد وهمیشه کاندیدای شهردار نممونه بوده ووچندین بار هم به این افتخار نایل گردیده که شهردار نمونه باشد.. امیدوارم در تععطیلات عید وفرصت پیش شخصا به خمیر تشریف ااورده تا ههم افتخار میزبانی نصیب ما نموده و هم خدمات انجام شده شهردارمان را ازز نزدیک دیده و باحیرت بر همتش احسنت بگویید.پس ما وظیفه دارریم بگووییم:

مهندس پرتابیان: خسته نباشید اسطوره خدمت و فداکاری... قدردانیم وسپاسگذار تان.... دلها را تسخیر خود کرده ایی و نامت بردلها ی ما

حک نمودی ... خداوند نیز از شما راضی و خشنود است که به بندگانش خدمت کرده ای... عزت ووذلت با خداست که شما را عزت عطارفرموده است.

آیین بهره برداری همزمان از ۱۱ بوستان تدبیر ویژه بانوان در هرمزگان در بوستان تدبیر بانوان شهر بندرخمیر به عنوان بزرگترین بوستان بانوان در استان با حضور استاندار هرمزگان برگزار شد.

استاندار هرمزگان در این مراسم با بیان اینکه افتتاح بوستان های بانوان هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به بانوان هرمزگان است، عنوان کرد: امیدواریم بانوان از این فضاهای مناسب ایجاد شده به خوبی استفاده کنند.

جاسم جادری ادامه داد: اقدام خوب احداث بوستان های بانوان در استان به همت سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان صورت گرفته که احداث همزمان این تعداد بوستان بانوان کاری بی سابقه است.

وی از شهرداران و شوراهای اسلامی برای کمک به احداث این بوستان ها قدردانی کرد و افزود: در ابتدا برنامه ریزی شده بود تا برای تمام مراکز شهرستان های استان هرمزگان پارک بانوان ساخته شود و پس از آن با درخواست دیگر شهرداری ها تصمیم گرفته شد تا به مناسبت ۲۲ بهمن، ۲۲ بوستان بانوان در استان ساخته شود.

جادری اضافه کرد: خوشبختانه امروز ۱۱ بوستان بانوان در سراسر استان آماده افتتاح شد و دیگر بوستان ها نیز در حال احداث و آماده سازی است.

وی خاطرنشان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به بانوان به عنوان یک رکن اساسی جامعه توجه می شود که این نشان دهنده همان نگاه اسلام به زن است و باید امکانات مناسب برای بانوان را از جمله با احداث بوستان ها فراهم کنیم.

بوستان تدبیر ویژه بانوان بندرخمیر به عنوان بزرگترین بوستان بانوان هرمزگان به مساحت ۲.۱ هکتار و با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال احداث شده است.

در کنار این بوستان نیز پروژه خیابان تدبیر با اعتبار سه میلیارد ریال و عرض ۱۸ متر و طول ۴۰۰ متر در بندرخمیر افتتاح شد.

دیدنی ها و جاذبه های مشابه افتتاح بوستان تدبیر بندرخمیر ( ویژه بانوان )


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر افتتاح بوستان تدبیر بندرخمیر ( ویژه بانوان )

نظرات بازدیدکنندگاه درباره افتتاح بوستان تدبیر بندرخمیر ( ویژه بانوان )

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.ابراهیمیان

ابراهیمیان در نوشت:

مدیر سایت

چقدر عالی.

سیدمحمدشریف بنی هاشمی

سیدمحمدشریف بنی هاشمی در نوشت:

مدیر صفحه

سپاسسگذارم از لطف شماا


افتتاح بوستان تدبیر بندرخمیر ( ویژه بانوان ) روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک