استان هرمزگان و سواحل بکر و زیبای خلیج فارس همراه با شهر بندرعباس بعنوان پایتخت اقتصادی کشور می تواند مقصدی عالی جهت مسافرت نوروزی هم وطنان باشد. استان هرمزگان با مردمانی خونگرم ومهمانپذیرانی دریادل می تواند سفری خاطره انگیز برای هرمسافری رقم بزند.


صفحه ی به عنوان یک جاذبه گردشگری در ، ، ، ثبت شده است.


استان هرمزگان با داشتن حدود دو هزار و ۲۳۸ کیلومتر نوار ساحلی و تقریبا نیمی از طول سواحل جنوبی کشور فضاهای قابل زیست فراوانی را برای گونه های متعدد گیاهی و جانوری آبزی و کنار آبزی فراهم ساخته است و عکس های بسیار زیبا از سواحل بکر خلیج همیشه فارس را برای شما به ارمغان آورده ایم.

بندر عباس مرکز استان هرمزگان، یکی از بندرهای جنوب ایران است نام پیشین آن بندر گمبرون بوده است و به عنوان یکی از مناطق توریستی ایران شناخته شده و در واقع سالیانه گردشگران بیشماری را به سمت خود جذب میکند

دهستان کشار از توابع بخش مرکزی شهرستان بندر خمیر است این منطقه واقع درشمال جاده بندرعباس و بندرلنگه ازطریق جاده شمالی میباشد و بندرعباس با فاصلهای درحدود ۵۰ کیلومتر بزرگترین کانون زیستی اطراف منطقه به شمار میآید و وسعت منطقه ۶۸۷۵۰ هکتارمی باشد.

دیدنی ها و جاذبه های مشابه سواحل خلیج فارس... مقصد گردشگری


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر سواحل خلیج فارس... مقصد گردشگری

نظرات بازدیدکنندگاه درباره سواحل خلیج فارس... مقصد گردشگری

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.سواحل خلیج فارس... مقصد گردشگری روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک