hitouring.com

hitouring.com

امتیاز: 5.0 از 5 | با 1 رای

هایتورینگ بزرگترین بانک گردشگری تورهای برتر داخلی و خارجی,معرفی فعالان خدمات ویزا,ویزای شینگن و.. با هدف ارتقا سطح کیفی و افزایش ترافیک آژانس های مسافرتی و هواپیمایی راه اندازی گردیده است. https://hitouring.com


صفحه ی به عنوان یک مرکز اطلاعات گردشگری در ، ، ، ثبت شده است.


هایتورینگ بزرگترین بانک گردشگری معرفی تورهای برتر داخلی و خارجی و معرفی فعالان خدمات ویزا,ویزای شینگن,وقت سفارت,ویزای آلمان و... با هدف ارتقا سطح کیفی و افزایش ترافیک آژانس های مسافرتی و هواپیمایی راه اندازی گردیده است.

آژانس های مسافرتی و هواپیمایی:

1. با توجه به دید دراز مدت به این مهم که یکی از چرخه های اقتصادی کشور جذب توریست داخلی و خارجی از طرف متخصصان رشته گردشگری است,هایتورینگ میتواند سکوی پرتابی برای متخصصان شاخه گردشگری, این قطب مهم از اقتصاد اعم از آژانس ها و بازاریابان گردشگری باشد.
2. با هایتورینگ آژانس های مسافرتی میتوانند با سهولت و سرعت هر چه بیشتر اقدام به معرفی و ثبت تورهای خود در سیستم مدیریت ساده و اختصاصی آژانس های مسافرتی و هواپیمایی نمایند و تورهای سیاحتی و زیارتیخود را روزانه در معرض دید هزاران نفر قرار دهند.
3. فرقی ندارد تور شما برای کدام شهر یا کشور باشد( تور ترکیه+تور آنتالیا+تور استانبول+تور تایلند+تور بانکوک+تور پاتایا+تور ارمنستان+تور دبی+تور هند+تور چین+تور آلمان+تور فرانسه+تور پاریس+تور برزیل+تور کیش+تور مشهد+تور کربلا+تور طبیعت گردی+تور یکروزه+تور اصفهان+تور لرستان+تور شیراز+حتی در امر ویزای شینگن+ویزای آلمان+ویزای اروپا+ویزای آمریکا+وقت سفارت+اقامت اروپا+اقامت استرالیا+اقامت آلمان+اقامت آمریکا, همه و همه را در هایتورینگ ثبت و به جمع رقبای خود پیوسته و از آن ها پیشی بگیرید زیرا هایتورینگ با تمام کلمات تور و ویزا و کلمات مرتبط جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو داشته و کاربران مستقیم این سایت افرادی هستند که در ضمینه گردشگری فعالیت داشته و یا به دنبال مکان دلخواه برای مسافرت و گذراندن تعطیلات خود میباشند.
مسافران:
1. یکی از اهداف مهم هایتورینگ ایجاد بستری امن و قابل اعتماد برای مسافران با معرفی آژانس های مسافرتی برتر ایران میباشد.
2. هایتورینگ برای مسافران و گردشگران مرجعی کامل و معتمد در امر( تورهای داخلی و تورهای خارجی+یافتن آژانس مسافرتی مطمین چه از نظر قیمت تور و چه از نظرکیفیت تور+بررسی و معرفی جاذبه های گردشگری ایران و جهان برای سفری هدفمند تر میباشد.
3. معرفی و بررسی هتل های مختلف ایران و جهان جهت انتخاب درست گردشگران برای مقصد مورد نظر خود.

hitouring.com به نام های های تورینگ، نیز شناخته می شود.


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر hitouring.com

نظرات بازدیدکنندگاه درباره hitouring.com

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.نرم افزار crm

نرم افزار crm در نوشت:

سلام ممنونم از سایت خوبی که دارید موفق باشید

ابراهیمیان

ابراهیمیان در نوشت:

مدیر سایت

سلام خوشحالیم که از سایت خوشتون اومده. لطفا با ما همراه باشید.


شیرآلات

شیرآلات در نوشت:

ممنون موفق و پیروز باشید.


مهاجرت به اروپا

مهاجرت به اروپا در نوشت:

سلام ممنون از سایت خوبتون و مطالب مفیدی که میگذارید


ویدیو کنفرانس

ویدیو کنفرانس در نوشت:

ممنون از سایت خوبی که دارید موفق باشید


hitouring.com روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک