آژانس مسافرتی اریکا گشت مجری مستقیم تورهای نمایشگاهی به اروپا وکانادا وسایر نقاط جهان تلفن تماس : 02188443629 - 02188476674 ایمیل : [email protected] سایت :http//www.erikagasht.com


صفحه ی به عنوان یک آژانس مسافرتی در ، ، ، ثبت شده است.


آژانس مسافرتی اریکا گشت Erika Gasht Travel Agency

مجری مستقیم تورهای نمایشگاهی به اروپا وکانادا

شرکت اریکا گشت پارس مفتخر به انجام خدمات توریستی در حوزه های گردشی، تفریحی و به خصوص تورهای نمایشگاهی در سرار جهان با هدف توسعه و شکوفایی صنعت کشور می باشد.

این شرکت با استفاده از کادری مجرب و با تکیه بر اصل ارایه خدمات ممتاز جهت افزایش روز افزون رضایت مندی مشتریان قدم به حوزه گردشگری گذاشته است. شرکت اریکا گشت به عنوان عضو رسمی انجمن صنفی دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران، عضو رسمی اتاق بازرگانی ایرانفرانسه و دارنده کد رسمیIATA (یاتا) فعال و مجری مستقیم تورهای نمایشگاهی و تفریحی اروپا، کانادا و سایر نقاط جهان می باشد.

این شرکت همچنین آمادگی خود را جهت همکاری با اتحادیه ها و انجمنهای صنفی برای سهولت در انجام ثبت نام های گروهی، خدمات و تخفیفات ویژه جهت اعضا محترم و تسهیل نمودن شرایط بازدید از نمایشگاههای بین امللی به جهت توسعه و شکوفایی هر چه بیشتر صنعت کشور اعلام می دارد.

با توجه به اهمیت روزافزون صنعت گردشگری در گسترش و تبادل حوزه های مختلف فرهنگی و دستاوردهای صنعتی در جوامع بین المللی، شرکت اریکا گشت مفتخر به خدمت رسانی در حوزه های ذکر شده به عنوان عضوی کوچک از این نهاد با ارزش و تاثیر گذار می باشد.

سایت : http://www.erikagasht.com

ایمیل : [email protected]

تلفن تماس : 02188443629 02188476674

فکس : 02188421456

آدرس : تهران ، شریعتی، ابتدای خ معلم، پ107، واحد 7 ، ط اول


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر آژانس مسافرتی اریکا گشت Erika Gasht Travel Agency

نظرات بازدیدکنندگاه درباره آژانس مسافرتی اریکا گشت Erika Gasht Travel Agency

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.آژانس مسافرتی اریکا گشت Erika Gasht Travel Agency روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک