سیب زی

سیب زی

امتیاز: 5.0 از 5 | با 1 رای

سیب زی متخصص در زمینه تولید انواع سیب زمینی سرخ کرده، تنوری، توپی و شکلی با مخلفات با سابقه 5 ساله می باشد. در حال حاضر این برند فعالیت های خود را در تهران و در مناطق توریستی تله کابین رامسر، توچال (بام تهران) و بولینگ عبدو(مجتمع چمران) ادامه داده است.


صفحه ی به عنوان یک رستوران در ، ، ، ثبت شده است.


سیب زی ارایه دهنده انواع اسنکهای خوراکی

با ما بیشتر آشنا شوید

برند سیب زی دارای مالکیت انحصاری است . محدوده فعالیت آن تولید و فروش انواع اسنکهای خوراکی تازه و مغذی مانند : پاپ کورن ها طعم دار، فرچیپس های رنگی ، کورن داگ ، مینی ساندویچ و انواع میان وعدهها به همراه نوشیدنیو دسر مخصوص میباشد.

ماموریت سیب زی ارایه محصولات تازه و باکیفیت به عموم مردم در تمامی سنین و تمامی سطوح اقتصادی میباشد. این برند حیطه فروش خود را در مراکز خرید، مترو، جشنوارهها، رویدادهای محلی، نمایشگاهها، شهر بازیها و مکانهای پرتردد با تجمع بالا تعیین نموده و در ادامه روند رو به رشد خود در برخی از فروشگاههای محلی مانند بازارچه های فصلی نیز شروع به فعالیت نموده است.

اطلاعات تکمیلی در وب سایت ما در دسترس است : www.sibzi.com

دیدنی ها و جاذبه های مشابه سیب زی


پشتیبانی و تبلیغ

تصاویر سیب زی

نظرات بازدیدکنندگاه درباره سیب زی

ثبت نظر در آریا زمین نیاز به ثبت نام ندارد؛ اما توصیه می کنیم برای این که دیگران نتوانند با ایمیل و نام شما نظری در سایت آریا زمین ثبت کنند، حتما ثبت نام کرده و حساب خود را تایید نمایید.ابراهیمیان

ابراهیمیان در نوشت:

مدیر سایت

سلام به آریا زمین خوش اومدید. از اینکه این مکان رو معرفی کردید ممنونم. خیلی عالیه.


سیب زی روی نقشه گوگل

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک