اسالم

اسالم

0 از 5 (بدون امتیاز)

اسالم


اسالم یکی از شهرهای استان گیلان در شمال ایران است. این شهر با جمعیت ۳۹٬۵۷۵ نفر در بخش اسالم شهرستان تالش قرار دارد. در دوره هایی نیز مرکزیت شهرستان تالش را داشته است.

مردم اسالم به زبان های تالشی و ترکی صحبت می کنند. ناورود از این شهر میگذرد، آن را به دو بخش تقسیم کرده و پس از طی چند کیلومتر، به دریای خزر میریزد. صنایع دستی شامل گلیم و سفال، فراورده های دامی، چوب و کاغذ این ناحیه شهرت فرامنطقه ای دارد.

از دیدنی ها و جاذبه های گردشگری-توریستی اسالم می توان از ساحل گیسوم، جنگل گیسوم، مسجد فاروق اعظم، منزل جلال آل احمد، و جاده اسالم به خلخال نام برد.

همچنین در ساخت فیلم «حضرت سلیمان»، برای نمایش شهر مشهور «اورشلیم»، فیلمبرداری در طبیعت زیبا و دل انگیز اسالم انجام شده است.


تعداد 1 صفحه در راستای معرفی جاذبه های گردشگری، جاهای دیدنی، اماکن مقدس و مذهبی، و امکانات توریستی و تفریحی شهر اسالم در آریا زمین ثبت شده است.

اگر یک جای دیدنی، اثر باستانی و تاریخی، تفریحگاه، مکان مقدس و زیارتگاه، جاذبه گردشگری و... در اسالم می شناسید که فکر می کنید خوب است سایر هم میهنانمان با آن آشنا شوند، همین حالا برای معرفی آن یک صفحه در آریا زمین بسازید و دانسته ها، تجربه ها، خاطرات و تصاویر خود از آن جای دیدنی، اثر باستانی و تاریخی، تفریحگاه، مکان مقدس و زیارتگاه، جاذبه گردشگری و... را با دیگران به اشتراک بگذارید!

صفحه ی معرفی شهر اسالم، با کلید واژه های جاهای دیدنی شمال، جاهای دیدنی استان گیلان، سفر به استان گیلان، سفر به شمال، تفریح در شمال برچسب خورده است.


پشتیبانی و تبلیغ

آب و هوا
دسترسی سریع
انتشار و اشتراک